AV. DENİZ ŞENERd.sener@denizlawoffice.com  
Deniz Hukuk Bürosu'nun kurucusu olan Avukat Deniz ŞENER 1969 yılında Erzurum'da doğmuştur. Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden mezun olmuştur. İstanbul Barosu'na kayıtlıdır. AKEV Hukuk Bürosu'nda staj süresi de dahil olmak üzere 9 yıl çalışmıştır. 2002 yılında Deniz Hukuk Bürosu'nu kurarak çalışma hayatına devam etmiştir. Marka ve Patent vekilidir. İcra ve İflas Hukuku, Uluslararası Ticaret Hukuku, Sözleşmeler Hukuku, Şirketler Hukuku, Banka ve Finans Hukuku alanlarında çalışmalarını sürdürmektedir. Fransa, Hollanda, Belçika, İtalya menşeli yabancı sermayeli birçok şirkete ve Belçika ve İtalya devlet kurumlarına hukuk danışmanlığı yapmaktadır. Uluslararası Genç Avukatlar Derneği Başkanıdır. Birçok sivil toplum kuruluşunda üyelikleri ve yönetim kurulu görevleri bulunmaktadır. Yabancı dili İngilizcedir.
 AV. YAPRAK YILMAZy.yilmaz@denizlawoffice.com  
1989 yılında Ordu’da doğan Avukat Yaprak YILMAZ İstanbul Barosu üyesidir. Bahçeşehir Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden mezun olmuştur. İcra İflas Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, Fikri ve Sınai Mülkiyet Hukuku ve Bilişim Hukuku çalışmalarına devam etmektedir. Uluslararası Genç Avukatlar Derneği üyesidir. Yabancı dili İngilizcedir.
 AV. ENES KIRLIe.kirli@denizlawoffice.com  
1989 yılında İstanbul'da doğmuş, Marmara Üniversitesi'nden mezun olmuştur. 2013 yılında İstanbul Barosu'na kaydolmuştur. İstanbul Barosu üyesidir. Yasal stajı dahil olmak üzere 2013 yılından bu yana çalışma hayatına Deniz Hukuk Bürosu'nda devam ettirmektedir. İcra ve İflas Hukuku, Fikri Mülkiyet Hukuku, Bankacılık ve Sigorta Hukuku, Şirketler Hukuku, Gayrimenkul Hukuku alanlarında çalışmalarına devam etmektedir. Uluslararası Genç Avukatlar Derneği yönetim kurulu üyesidir. Marka vekilidir. Yabancı dili İngilizcedir.