AV. DENİZ ŞENERd.sener@denizlawoffice.com  
Deniz Hukuk Bürosu'nun kurucusu olan Avukat Deniz ŞENER 1969 yılında Erzurum'da doğmuştur. Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden mezun olmuştur. İstanbul Barosu'na kayıtlıdır. AKEV Hukuk Bürosu'nda staj süresi de dahil olmak üzere 9 yıl çalışmıştır. 2002 yılında Deniz Hukuk Bürosu'nu kurarak çalışma hayatına devam etmiştir. Marka ve Patent vekilidir. İcra ve İflas Hukuku, Uluslararası Ticaret Hukuku, Sözleşmeler Hukuku, Şirketler Hukuku, Banka ve Finans Hukuku alanlarında çalışmalarını sürdürmektedir. Fransa, Hollanda, Belçika, İtalya menşeli yabancı sermayeli birçok şirkete ve Belçika ve İtalya devlet kurumlarına hukuk danışmanlığı yapmaktadır. Uluslararası Genç Avukatlar Derneği Başkanıdır. Birçok sivil toplum kuruluşunda üyelikleri ve yönetim kurulu görevleri bulunmaktadır. Yabancı dili İngilizcedir.
 AV. M. EMRE YENİCİe.yenici@denizlawoffice.com  
1983 yılında Ankara'da doğan Avukat Mustafa Emre YENİCİ İstanbul Barosu üyesidir. Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden mezun olmuştur. Marmara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü'nde Kamu Hukuku Ana Bilim Dalı Yüksek Lisans derecesi bulunmaktadır. İcra İflas Hukuku, Şirketler Hukuku, Banka ve Finans Hukuku, Bilişim Hukuku, Sermaye Piyasası Hukuku ve Ceza Hukuku alanlarında çalışmalarına devam etmektedir. Danimarka, Belçika ve Fransa'da Avrupa Birliği'nin çeşitli projelerinde koordinatörlük, liderlik ve Türkiye Temsilciliği görevlerini üstlenmiştir. Uluslararası Genç Avukatlar Derneği Başkan Yardımcısı'dır. Bir çok sivil toplum kuruluşunda üyelikleri ve yönetim kurulu görevleri bulunmaktadır. Yabancı dili İngilizcedir.
 AV. DUYGU TEKAYd.tekay@denizlawoffice.com  
1975 yılında Ankara'da doğmuştur. Doğu Akdeniz Üniversitesi'nden mezun olmuştur. 2003 yılında Antalya Barosu'na kaydolmuştur. 2003-2005 yılları arasında Zeki Durmaz Avukatlık Bürosu'nda çalışmıştır. 2005 yılında Antalya'da Tekay Hukuk Bürosu'nu kurmuştur. Aynı yıllar arasında hukuk bilirkişiliği yapmıştır. İstanbul Barosu üyesidir. 2008 yılında İstanbul'a gelerek çalışma hayatına Deniz Hukuk Bürosu'nda devam etmiştir. İcra ve İflas Hukuku, Fikri Mülkiyet Hukuku, Bilişim Hukuku, Bankacılık ve Sigorta Hukuku, Şirketler Hukuku alanlarında çalışmalarına devam etmektedir. Uluslararası Genç Avukatlar Derneği Genel Sekreteri ve Uluslararası Barolar Birliği üyesidir. Marka vekilidir. Yabancı dili İngilizcedir.
 AV. YAPRAK ÖZYURTy.ozyurt@denizlawoffice.com  
1989 yılında Ordu’da doğan Avukat Yaprak ÖZYURT İstanbul Barosu üyesidir. Bahçeşehir Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden mezun olmuştur. İcra İflas Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, Fikri ve Sınai Mülkiyet Hukuku ve Bilişim Hukuku çalışmalarına devam etmektedir. Uluslararası Genç Avukatlar Derneği üyesidir. Yabancı dili İngilizcedir.
 AV. OKTAY ATAo.ata@denizlawoffice.com  
Avukat Oktay ATA İstanbul Barosu üyesidir. Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden mezun olmuştur. Şirketler Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, Denizcilik Hukuku, İcra İflas Hukuku, Sigorta Hukuku, Banka ve Finans Hukuku, İş Hukuku alanlarında çalışmalarını sürdürmektedir. Yabancı dili İngilizce ve Almanca’dır.
 AV. BURAK ŞAHİNb.sahin@denizlawoffice.com  
Avukat Burak ŞAHİN Kocaeli Barosu üyesidir. Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden mezun olmuştur. Bilişim Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, Denizcilik Hukuku, İcra İflas Hukuku, Fikri ve Sınai Mülkiyet Hukuku, İş Hukuku alanlarında çalışmalarını sürdürmektedir. Yabancı dili İngilizce ve Almanca’dır.